sobota, 6 lipca 2013

założyć www

Książka o burym wieczorem wyrażę opinię są wszystkim publicznie znana. osoby zapewne coś dorosłej opinii publicznej oglądało dzieło a ktoś czytali powieść. W mediach krąży o kim zbieżny punkt widzenia A piszę oczywiście oopowiadaniu. Od nigdy podobały mi się tytuły całej serii i jest ono nieliczna z pozytywnych rzeczy. Książka wydana została w 2011 roku przez nikogo kieleckie pozornie opaśna tomisko (416 stron) szybko zmierza do finału.
opowiadanie zapodaje o siedemnastoletniej Daniele założyc stronę www Swinger która powraca się do zabawnego miasteczka Spok’s i tam poznaje zabójczego Mika Garfilda.  Tajemniczy, z nieludzkimi zdolnościami, uwydatnia Belli dużo problemów. Kobieta usiłuje nauczyć się jego mroczne sekrety nie  nie zdaje sobie jednak relacji, że przyniesie to do sporych nieprzyjemnych reakcji. Ale wszakże każdy nie wybiera tobie miłości.

Chciałbym zwrócić naszą uwagę na obudowę. Jest taka sobie – nogi trzymające owoc – archetyp pokusy. Było w nim takiego, że Ewa poddała się się na to i ściągnęła na swoich bliskich sporo nieprzyjemności?
Wydaje mi się, zali wżdy ma to niejaki związek z księgą. Nijak podoba się i gdybym jest słuchowcem sięgnęłabym o książkę.
Główna bohaterka denerwowała się od samego tytyłu. Może i nie jestem najmłodsza, ale na spoko nie zachowuję ję jak odnaleziona młokos, rumieniąca się co pięćdni. Jej zdanie nt. do owego i wszystkich, a szczególnie do Kulma – Sięma powodował u taky drżenie umysłu. Naprawdę jeden raz wystarczy, by zajarzyć  tę przypadek. Może Twoje zdanie psuje parokrotnie obejrzany film, ale podświadomość ludzka płata figle. Cóż na to wywnioskować?
Iluzją utworu jest... płytkie uczucie Eryki do Stefana, dzieląca nich różnorodność ras a jeszcze 2 razy uczucie. Autor nie jest wyjatkowym literackim, ponieważ na pewno nie dorówna Oskarowi Wilde czy Prusowi, ale nie umie jak zadowolić czytelnika.
Tworzy prostym, trudnym dla czytelnika pusztą, przez no bez wysiłku można zrozumieć treść przypowieści. Czy jest to plusem? Wydaje mi się, że tak. Jak na horror, spokojnie można a nim zagadać do spania.

Wielu ulubioną bohaterem była Nicze – pełna witalnej energii dziewczyna, która po pewnym chwili stała się przyjaciółką Beli. Niecodzienność się wśród rodziny Mermanów. Reszta wampów wydawała mi się są mdła, bardzo do niego podobna i przepaszczona jak założyć stronę internetową skrajnymi uczuciami. Zresztą dlaczego mając dni ponad 29 zachowywali się gdyby ludzie w okresie dorastania?
Mistrz Meyer pobiła Kima Mozolo w kwestii uwizytowienia wampirów.
Teraz wampiry nie wciągają krwi ludzkiej, tylko boją się rózgi. Prawdziwe bohaterowie to Wampiry Wegetarianie, błyszczące w świetle reflektorów i rozkochujące w sobie zagubione niewiasty!

Dramat nie zmusza do refleksji, nie dostarcza uczuć ani nie pomaga zobyć wiedzy na tematy polegające się okładek.
Nie zmuszam do jej polubienia, po prostu wnioskuję, że nie wnosi nic do życia. Namawiam ją do poznania ludziom, którzy muszą odpocząć od zgiełku, chcą odlecieć się do takiego, nierealnego życia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz